Čím se řídíme při práci

V ordinaci MUDr. Radomila Zukala je pro nás zásadní především pečlivá individuální spolupráce s pacientem v celém průběhu jeho léčby. Kvalita výsledku může záviset na každém detailu, a proto je podstatné věnovat problému stoprocentní pozornost už od samého začátku. S pacientem vedeme nejprve podrobné konzultace, během kterých zjistíme povahu jeho problému i jeho preference vzhledem k možným léčebným možnostem.

Důležité je pro nás také informovat jej o celém průběhu léčby a odpovědět mu na všechny jeho otázky. Na základě konzultací s pacientem i na základě vstupních vyšetření, která zahrnují rentgen, fotografie i otisky chrupu, stanovujeme léčebný plán. a poté nasazujeme rovnátka. Řadu měsíců, které při pravidelných kontrolách s pacientem strávíme, využíváme pro precizní práci s rovnátky, abychom zacílili přesně na nejdůležitější problémy chrupu.

Svou práci chceme odvádět ve špičkové kvalitě, a tak při každé spolupráci volíme co možná nejpečlivější přístup a stav chrupu detailně sledujeme. Dělá nám radost, když po skončení léčby vidíme pacienty se zářivým úsměvem, který vada chrupu ještě nedávno zakrývala. I Vám rádi nabídneme kvalitní péči, která Vás nerovností zubů zbaví a navrátí Vám plnou funkčnost chrupu. Věříme, že Vám služby naší ordinace budou vyhovovat.

Těšíme se na osobní setkání s Vámi!