O naší ordinaci

V ortodontické ordinaci MUDr. Radomila Zukala v Brně nabízíme komplexní péči pro dětské i dospělé pacienty, kteří trpí vadami v postavení zubů a čelistí. Léčebné služby v naší ordinaci pokaždé stavíme na podrobných konzultacích a dáváme si záležet na tom, aby měli naši pacienti podrobné informace o celém průběhu léčby i o různých léčebných možnostech.

Léčbu obecně realizujeme pomocí fixních nebo snímatelných rovnátek, která jsou dnes k dispozici v celé řadě variant a dokážou zaručit vysokou úroveň výsledku i komfort při nošení. Naším cílem je nabídnout malým i velkým pacientům léčebný plán přesně podle jejich potřeb a možností a provést je celým léčebným procesem tak, aby byli maximálně spokojeni. Pacient je u nás na prvním místě, a proto se snažíme, aby se mu u nás dostalo vstřícného přístupu i příjemného prostředí. Budeme rádi, pokud péči naší ordinaci  vyzkoušíte sami – uděláme všechno pro to, abyste od nás odcházeli spokojenější a s krásnějším úsměvem a dobrou funkcí chrupu.

Pohled na křeslo v zubní ordinaci, rovnátka, Brno

Kdy zajít do ortodontické ordinace?

Naši pacienti nás navštěvují se širokým spektrem ortodontických vad: může jít o mezery mezi zuby nebo naopak stěsnané zuby, předkus, nadpočetné nebo chybějící zuby a další. Není možné obecně stanovit, v jakém věku je nutné s léčbou začít, důležité je ale zdůraznit, že léčba dospělých pacientů je nejen možná, ale také čím dál tím rozšířenější, a to mimo jiné i díky výborným estetickým vlastnostem současných rovnátek. U dětských pacientů je vhodná doba začátku léčby individuální, s návštěvou ale není radno příliš váhat. I pokud mají Vaše děti teprve mléčné zuby, můžeme včasným zásahem zabránit špatnému dalšímu vývoji čelistí.

Pokud máte ohledně našich služeb jakékoli další dotazy, rádi Vám je zodpovíme na některém z našich kontaktních spojení nebo přímo v ordinaci. Zkuste nám zavolat a objednat si termín své první návštěvy! Budeme se těšit na osobní setkání s Vámi.

Ordinační hodiny

Pondělí 8:00 – 15:00
Úterý 8:00 – 15:00
Středa 8:00 – 15:00
Čtvrtek 8:00 – 15:00
Pátek 8:00 – 15:00

Smluvní pojišťovny

  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (211)
  • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (201)
  • Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (111)
  • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (207)
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)